Hacamat Kursu, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat

Hacamat Kursu, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat
"Hacamat Kursu, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat Geleneksel Tıp'da hacamat tedavisi sağlıklı yaşam ve bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Ülkemizde daha önceleri yasak olan hacamat tedavisi merdiven altı tabiri ile bilinçsiz bir şekilde hastalara yapılmaktaydı. Sağlık Bakanlığı bu durumun önüne geçmek için hacamat tedavisine sınırlı olarak izin getirdi. Hacamat tedavisini artık hastanelerde, tıp merkezlerinde, doktor kontrolünde artık izin veriyor ve yapılıyor. Sağlık bakanlığı onayından sonra bir çok kişi hacamat eğitimi alıp sertifika ile bu işi yapmak istiyor. Bu sebep ile internetde hacamat kursu, hacamat eğitimi, hacamat semineri ve hacamat sertifikası adı altında bir çok kişi, kurum ve kuruluşlar bu eğitimleri veriyor.

Hacamat Eğitimi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Hacamat Sertifikası: Hacamat ilmine sahip olan sizlere bu bilgiyi öğretebilecek herkes Hacamat sertifikasını verebilir. Ancak bu sertifikanın hiç bir hükmü yoktur. Yani bu sertifika ile bir yer açamazsınız.  Hatta yakınlarınıza yapma yetkiniz dahi bulunmuyor. Yakınlarınızda doğacak hasar sonucu hakkınızda soruşturma dahi açılabilir. Bu konuda dikkat edilecek ve bilinmesi gereken hususlardan birisidir. Eğitim düzeyiniz ve bu tedavi yöntemini kendi aileme kontrollü şekilde yapabilirim. Şikayet almam diyorsanız bu eğitimi almak istiyorsanız yinede alabilirsiniz. Hacamat Kursu: Piyasada bir çok kişi hacamat kursu, hacamat eğitimi vermektedir. Bunların arasından en doğru kişi, kurum ve kuruluşu seçmek için çok dikkat etmelisiniz. Hacamat eğitiminizi en doğru kanal bir doktor veya tecrübeli bir Geleneksel Tıp Hekimi tarafından almanız sizler için daha sağlıklı ve faydaları olacaktır. Hacamat Eğitimi: Hacamat eğitimi veren eğitmeni iyi araştırmanızı öneririz. Bu işin ehil midir, değil midir? Vasfı nedir?  Size hacamat eğitimini tam detaylı anlatıp sizden para kazanmak yerine sizlere bu eğitimin hakkını verdiği konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. [caption id=""attachment_1345"" align=""alignleft"" width=""125""] Sağlık bakanlığı onaylı hacamat kursu[/caption] Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat Sertifika: Sağlık bakanlığından onaylı hacamat sertifikasını herkes alamaz. Bu sertifikayı sadece TIP fakültesini bitirmiş doktorlar alabilmektedir. Hemşire, Fizyoterapist gibi meslek dalları sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası alamaz. Ancak Sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası olan doktorlardan alınan eğitimlerle çalıştığı hastahane, tıp merkezleri, sağlık kabinleri ve özel doktor muayenelerinde bu hacamat tedavisini doktor kontrolünde yapabilirler.

Hacamat  Eğitimi ve Sertifikası için Eğitim Verenler

Öncelikle bir çok hacamat sektörüne gönül vermiş kişiler belki bu işi hakkı ile yapmaktadır. Ancak sizleri bilgilendirmek, eğitim almış kişilerde bu konu altında fikir ve önerilerini yazarlarsa bu eğitimi alacak kişilere daha faydalı olacağına inanıyoruz. Bizim sıralamamız kesinlikle reklam amaçlı değildir. Sizde gördüğünüz eksik veya fazla olan konularda bilgilerinizi bizden ve kullanıcılarımızdan esirgemeyin. Hacamat Kursu, Eğitimi ve Sertifikası Nerden ve Kimden Alınır Veren Yerler?

1-Hacamat Enstitüsü

(Geleneksel TIP Doktoru Süleyman GÖK) Yine kendisi ile yakından çalışma fırsatı bulduğumuz ve kendisini Geleneksel TIP Doktoru olarak bildiğimiz Süleyman hocanın bünyesinde uzmanlar ve kendiside bu eğitimi vermektedir. Aynı zamanda sülük tedavisi ile alakalı eğitimlerde vermektedir. Hacamat Kursu Verdiği İl'ler
 • İstanbul
 • Ankara
 • Tekirdağ
 • Bursa
 • Kayseri
 • İzmir
 • Antalya
 • Kocaeli
 • Konya
 • Kayseri
 • Diyarbakır
 • Adana
 • Kahramanmaraş
Bölgelerinde hacamat eğitimi ve kursu verilmektedir. Hacamat Enstitüsü Hacamat semineri Fiyatları: 400 TL - 600TL arası fiyatları değişmektedir. Hacamat Enstitüsü Sülük Kursu Fiyatları: 200 TL den fiyatları başlamaktadır. Site adresi: www.hacamatenstitusu.com.tr Türkiye'de en iyi Hacamat ve Sülük Semineri veren yerden seminer almayı düşünüyorsanız bu formu doldurabilirsiniz. HACAMAT ENSTİTÜSÜ HACAMAT KURSUNDA KAMPANYA YAPMIŞ HACAMAT KURSU 300₺  [Form id=""6""]   Hacamat Kursu Verdiği İl'ler
 • İstanbul Hacamat Kursu
 • Ankara Hacamat Kursu
 • Tekirdağ Hacamat Kursu
 • Bursa Hacamat Kursu
 • Kayseri Hacamat Kursu
 • İzmir Hacamat Kursu
 • Antalya Hacamat Kursu
 • Kocaeli Hacamat Kursu
Bölgelerinde Hacamat Eğitimi Vermektedir. Uzman Hacamat: Web sitesinde eğitmenleri ve kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmadığından dolayı yorumu kursiyerlerine bırakıyorum. Hacamat eğitimi alanlara web sitesi hediye ettiğini belirtmekte. Hacamat Kursu Fiyatları: Fiyat konusunda sitesinde fiyat belirtilmemektedir. Site adresi: https://www.uzmanhacamat.com/hacamat-kurs-egitimi-2/ Konya Hacamat Eğitimi: Web sitesinde eğitmenleri ve kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmadığından dolayı yorumu kursiyerlerine bırakıyorum. Hacamat Eğitimi ücreti: 500 TL Sülük Kursu ücreti: 500 TL Her ikisinide alırsanız: 800 TL fiyat politikası bulunmakta. Site adresi: www.hacamatkursukonya.net Sizler için derlediğimiz bu 4 hacamat sertifikası veren firmalardan eğitim kurs almış kişiler eksi ve artı yönlerini yorumda belirtirse sizden sonra eğitim alacak ve firmalar hakkında yorumlarla bilgi almak isteyenlere ışık kaynağı olacaktır. Kurs, Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat etmesi gerekenleri elimizden geldiğince sıralamaya çalıştık. Hacamat Semineri, Eğitimi, Sertifikası Almak İsteyenler Dikkat konumuzun altına yorumlarınızı bırakmayı ihmal etmeyin. Bir daha ki konumuzda hacamat fiyatları hakkında bilgilendirme konusu hazırlanacaktır. Link verdiğimiz sitelere www.hacamatfiyatlari.com adresi hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Linkler yeni sekmede açılmaktadır.

Hacamat Kursu Fiyatları - Hacamat Sertifikası Fiyatları - Hacamat Eğitimi Fiyatı

Kurum ve Kuruluşlar
Eğitim Süresi
Ücreti
Hacamat Enstitüsü
1gün - 6-8saat
500 TL
Türkiye hacamat akademisi
-
-
Konya hacamat kursu
1gün - 6-8saat
500 TL
Uzman hacamat
1gün - 6-8saat
500 TL
Sağlık bakanlığı üniversite
-
-
Benim firmamıda ekle
090 532 445 58 49
"